Снимка: Sportal.bgОтборът на Локомотив води на Черно море с 1:0

...

На полувремето: Локомотив – Черно море 1:0. Реферът ощети варненци

Снимка: Sportal.bg

Отборът на Локомотив води на Черно море с 1:0 след първото полувреме на мача от XIV кръг в efbet лига. Голът падна в в 14-ата минута, когато Димитър Илиев се разписа с майсторски удар.

Реферът Волен Чинков обаче два пъти ощети „ моряците ”. В 5-ата минута на мача Стивън Езе удари без топка Хантакиас, само че съдията не го изгони.

В края на полувремето след центриране Иса бе арестуван с дясната ръка за фланелката от Момчил Цветанов, само че сигнал за дузпа не последва.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!