...

Резервите на Тотнъм в тренировъчно темпо удариха Лудогорец

Снимка Pexels

Надиграни бяха нашите по всички правила. Головете можеше да са доста повече.

Резервите на " Тотнъм " в подготвително движение удариха " Лудогорец " с 4:0 и по този начин отстраниха първенците от Лига Европа.

До 34-ата минута отборът на Жозе Моуриньо водеше с две попадения на Карлос Винисиус, удари една греда и пропиля 3 стопроцентови положения.

След това в 63-ата минута Хари Уинкс издебна Пламен Илиев, който бе излязъл напред и му мушна гол от халите в горния ляв ъгъл.
Последното попадение бе дело на Лука Моура, който бе изведен самичък пред вратата на Илиев.

Хари Кейн, Сон Хюн-мин, Серж Орие, Ерек Дайър и Сержо Регулион изгледаха мача от пейката в компанията на Моуриньо, а капитанът Уго Лорис изобщо не бе в групата.

Накрая Моуриньо реши да пусне и част от юношите-старша възраст, като пусна на терена Джак Кларк, Алфи Уайтман (абсолютен дебютант на вратата) и Дейн Скарлет. И Скарлет съумя да пропилее още едно състояние.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.