Снимка PexelsЧехия тръгна с победа на Европейското първенство по футбол.

...

Чехия победи Шотландия в Глазгоу

Снимка Pexels

Чехия потегли с победа на Европейското състезание по футбол. С два гола на Патрик Шик чехите завоюваха срешу Шотландия с 2:0 в Глазгоу в мач от група " D ".

Чехия откри резултата в 42-рата минута, когато следващо центриране отдясно даде резултат и Цоуфал прати добре към Патрик Шик, който надскочи двама бранители и означи за 1:0. Домакините стачкуваха с готовност да получат дузпа за нарушаване против Скот Мактоминей, само че то не бе регистрирано от съдията в самия завършек на полувремето.

Чехите удвоиха резултата в 51-ата минута, когато вратарят Маршал бе излязъл много неразчетено, а това бе видяно от Патрик Шик, който съвсем със самото минаване на центъра стреля и го трансферира за 2:0, написа Sportal.bg.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.