Снимка: Chernomorepfc.bgФутболистите на Черно море Пламен Аршев и Кристиян Евдокиев

...

Двама моряци играха за националния отбор срещу Хърватска

Снимка: Chernomorepfc.bg

Футболистите на Черно море Пламен Аршев и Кристиян Евдокиев играха за националния тим U15 в интернационалния другарски шампионат „ Влатко Маркович “. Българите записаха загуба от мощния отбор на домакините Хърватия с 0:3.

Пламен Аршев изведе българите с капитанската лента и игра съвсем цялостен мач, до момента в който Евдокиев стартира срещата като титуляр, само че бе сменен на почивката.

Иначе самият дуел не стартира по най-хубавия метод за нашите момчета, които позволиха гол още в десетата минута. Само 6 минути по-късно домакините вкараха второ попадение, а в 24-ата минута бе завършен и крайният резултат.

Днес от 18.30 ч. нашите излизат против Беларус, а на 7 май от 16.45 ч. ще се изправят против Северна Македония.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.