Снимка: Chernomorepfc.bgЧерно море записа категорична победа над Пирин (Благоевград) в

...

Черно море с 3:0 Пирин в Елитната група до 19 години

Снимка: Chernomorepfc.bg

Черно море записа безапелационна победа над Пирин (Благоевград) в дуел от 13-ия кръг на Елитната група за юноши до 19 години. Варненци взеха решение всичко в мача на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост единствено в границите на 21 минути през първото полувреме.

След мощно начало варненци откриха резултата в 10-ата минута. Добра офанзива отдясно, минала през Паоло Пасков и Денислав Славов приключи с извеждащ пас към Николай Златев, който с диагонален удар осъществя за 1:0. Само 3 минути по-късно Наско Янков с глава повиши на 2:0 след заучено състояние от корнер. В 21-вата пробив на Радослав Златев по фланга приключи с прострелно центриране на точката за осъществяване на дузпа, където Паоло Пасков с обмислен изстрел прониза стража на гостите за трети път.

През втората част “моряците ” имаха голям брой положителни офанзиви по двата фланга, само че по този начин и не съумяха да ги завършат по най-хубавия метод. Гостите пък записаха на сметката си греда, пристигнала след удар от междинна отдалеченост, а с изключение на нея не заплашиха вратаря Стефан Петков.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков, Наско Янков (80-Еркан Реджебов ), Берк Джевдет, Димитър Ралчев, Алекс Цеков, Николай Златев (75-Петър Иванов ), Светослав Николов, Денислав Славов (75-Теодор Тотев), Паоло Пасков (80-Стелиян Чалъков), Радослав Златев

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.