Снимка: Булфото, архивЧерноморец (Балчик) разгроми с 6:1 Интер (Добрич) в

...

Черноморец разгроми Интер в Трета лига

Снимка: Булфото, списък

Черноморец (Балчик) разгроми с 6:1 Интер (Добрич) в дуел от 26-ия кръг на Трета лига - Североизточна група.

Гостите съумяха да поведат с ранен гол, откакто отскочила от грапавина на терена топка излъга вратаря на балчиклии и влезе в мрежата му. Още до 15-ата мин. обаче възпитаниците на Бойко Каменов съумяха да обърнат с два гола на Кристиян Пешков. До почивката резултатът стана 3:1, а през втората част Черноморец вкара нови три безответни попадения. Пешков блесна с хеттрик, Тодор Маринчев означи два гола, единият от които от дузпа, а Мирослав Начев добави един.

Бойко Каменов съобщи за " Петел ", че е извънредно удовлетворен от представянето на своя отбор.

В идващия кръг балчиклии гостуват на Спортист (Генерал Тошево), а по-късно одобряват водача Спартак (Варна).

Съставът на Черноморец:  Павлин Евтимов, Иван Иванов, Кристиян Калудов, Мирослав Начев, Тодор Маринчев, Румен Николов, Ивайло Минчев, Данаил Димов, Кристиан Пешков, Ивайло Русев, Николай Пантев (Калин Дянков, Балю Балев, Мартин Костов, Кристиян Георгиев, Мартин Татаров, Антонио Донков)

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.