сложи край на серията си от 7 мача без победа

...

Най-после победа за Антони Иванов и Динамо

постави завършек на серията си от 7 мача без победа в румънското състезание. " Червените кучета " разгромиха с 4:0 гостуващия Метан и реализираха първи триумф от два месеца насам. Титуляр за отбора на Флавиус Стойкан беше. Българският халф подаде за втория гол в 38-ата минута, получи жълт картон в 40-ата, а в средата на второто полувреме отстъпи мястото си на.

Без треньора Илие Поенару, който напусна броени часове преди мача, и с много младоци в титулярния състав, не съумя да се опълчи. откри резултата в 20-ата минута, а в 38-ата още веднъж той удвои задатъка на след асистенция на. Северномакедонецът добави и голов пас за през втората част. Торже влезе на почивката и вкара дузпа за 3:0 в 74-ата минута, преди да оформи крайния резултат в 77-ата.