Сливен. Две купи и една специална награда спечели отборът по

...

Сливен: Отборът по спортно ориентиране в града спечели две купи и една специална награда

Сливен. Две купи и една специфична премия завоюва тимът по спортно насочване на Сливен. Това оповестиха от СКО „ Сини камъни “ . Във Велико Търново се организира съревнование по спортно насочване „ Three Hills ” и купа „ С карта из Търновград “. Спортен клуб по насочване „ Сини камъни “ взе присъединяване с 40 състезатели и съумя да грабне две купи за 2 и 3 място. На купа „ Three hills ” преди всичко се класира тима на „ Вариант 5 “ – Търговище, а на трето място се подреди тима на „ Браун отбор “ – Велико Търново. На купа „ С карта из Търновград “ първи се класираха „ Браун отбор “, втори „ Узана “ Габрово и трети – „ Сини камъни “.Освен двете купи тимът завоюва специфична премия, обезпечена от „ Doba`s ”, за най-вече деца на възраст до 16г, които са се класирали на челните позиции. Сливенският тим съумя да заеме второ място, а на първо още веднъж бе тимът на Вариант 5 “ – Търговище. Ето и състезателите, които съумяха да се качат на стълбичката за двата дни.
Купа „ Three Hills ”
Тея Сярова – 1 място Ж10, Васил Димитров – 2 място М10, Деница Пенева – 3 място Ж18, Кристиана Кънева – 2 място Ж20, Мирослав Куртев – 1 място М20, Костадин Новаков – 2 място М45, Светослав Стоянов – 3 място М50,Георги Банов – 3 място OPEN
Купа „ С карта из Търновград “
Станимира Димитрова – 3 място Ж12, Васил Димитров – 2 място М10, Тея Сярова – 3 място Ж10, Божидар Куртев – 1 място М16, Мирослав Куртев – 3 място М20, Костадин Новаков – 1 място М45, Светослав Стоянов – 1 място М50, Щерю Щерев, Георги Банов и Калоян Гинчев, които се подредиха надлежно на 1, 2 и 3 място в OPEN маршрута.
Източник: focus-news.net