След стартовете на сноуборда за купа „Юлен“ градусите на пистите

...

Традиционна купа Пирин-Банско

След стартовете на сноуборда за купа „ Юлен “ градусите на пистите под връх Тодорка се подвигнаха още повече от кандидатите за купа „ Пирин “ в алпийските дисциплини.

На 21 и 22 февруари се организира обичайна купа „ Пирин “ за девойки и момчета от 14 до 16 години. Състезатели от всички клубове в страната демонстрираха голям механически прогрес в пика на спортния сезон и в двете дисциплини. Челната тройка в класирането не остана без представители от локалните клубове на Банско.

В младша възраст Елена Главчева „ Юлен “ се класира втора и в двете спортни дисциплини, а съотборникът й Милуш Панчев зае трето място в слалома при момчетата. Станислава Слаева „ Юлен “ зае трето място в гигантския слалом и в слалома при девойки старша възраст. Стартовете от календара на Българска федерация ски минаха под егидата и съвършената организация на Семеен кодекс „ Банско “ и „ Юлен “ АД.

Източник: struma.com