След много силна игра през второто полувреме тимът на Виляреал

...

Виляреал прегази Валядолид след почивката и записа нова победа

След доста мощна игра през второто полувреме отборът на Виляреал реализира заслужена домакинска победа с 2:0 над Валядолид в мач от 5-ия кръг на Ла Лига. Това е втори следващ триумф за тима, откакто преди този момент той нямаше нито един в три кръга.

Привлеченият това лято Хавиер Онтиверос се оказа ключът към триумфа този следобяд. 22-годишният нападател беше фаулиран за дузпа в 77-ата минута, която Санти Касорла осъществя, а по-късно в 89-ата самичък направи 2:0. Онтиверос се беше появил в 75-ата минута и дружно със Самуел Чуквуезе пречупиха противника, който дълго време опазваше мрежата си.

Descanso en el Estadio de la Cerámica con el empate inicial en el marcador#pucela #VillarrealRealValladolid pic.twitter.com/Mm2C0kvaQE
— Real Valladolid C.F. (@realvalladolid) September 21, 2019
Двата отбора удариха и по една греда - Сандро Рамирес за Валядолид и Рубен Пеня за домакините.

Клубът на Роналдо стартира обещаващо сезона с победа над Бетис и тъждество против Реал Мадрид на “Сантиаго Бернабеу”, само че по-късно потегли надолу и има единствено 5 точки на своята сметка.

В междинния кръг през идната седмица Виляреал ще гостува на Барселона, а Валядолид ще одобри Гранада.
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 5 кръг, събота 21 септември  Виляреал 2:0краен резулат  Реал Валядолид