Славия загуби с 1:2 срещу втородивизионния Хебър в контролна среща,

...

Хебър срази Славия в Банско

Славия загуби с 1:2 против втородивизионния Хебър в контролна среща, играна в Банско.

След тъкмо четвърт час игра Радослав Кирилов подаде паралелно на голлинията към Калоян Кръстев, който от няколко метра направи голям пропуск, пращайки топката над гредата от напълно близка отдалеченост.

Пет минути по-късно пазарджиклии взеха задатък в резултата след подаване на Живко Петков, което откри Емануил Манев, разписал се на празна врата.

В 25-ата минута Петков направи 2:0 в интерес на Хебър след нова неправилност в защитата на столичани.

Славия опита да върне попадение, само че Радослав Кирилов не можа да преодолее Ивайло Василев, откакто остана самичък против него. "Белите ", които играха с черни екипи, пробваха да наложат напън, само че не стигнаха до чисти голови положения, а в средата на втората част защитата на Хебър като по знамение не си вкара автогол.

В 82-ата минута вратараят на столичани Светослав Вуцов си изкара червен картон, играейки с ръка отвън наказателното поле при голова офанзива за отбора от Пазарджик. След отстраняването му от терена на негово място влезе Александър Михайлов. В 85-ата минута новото попълнение на "белите " Тони Тасев се разписа от дузпа и оформи крайното 2:1 за Хебър.