Славия загуби с 0:1 като гост срещу втородивизионния Монтана в

...

Славия допусна загуба от Монтана в контрола

Славия загуби с 0:1 като посетител против втородивизионния Монтана в другарски мач, който се организира на стадион "Огоста ".

В 25-ата минута Борислав Балджийски асистира към Тони Тасев, който осъществя попадението в интерес на домакините. След почивката двата тима размениха рискови офанзиви, а в 83-ата минута влезлият като запаса Николай Дюлгеров шутира в гредата.

В срещата не взе присъединяване Янис Карабельов от Славия, който не е изцяло оздравял от травма.

Състав на Славия: Георги Петков, Христо Попадийн, Емил Виячки, Милен Гамаков, Неделко Ковачевич, Венцислав Бенгюзов, Емил Стоев, Дарко Тасевски, Владислав Узунов, Георги Йомов, Илиян Мицански (като запаси влязоха Николай Дюлгеров, Радослав Кирилов, Мартин Ачков, Цветелин Чунчуков, Христо Иванов, Давид Уманес, Славчо Шоколаров)/БТА