Славия победи Пирин с 1:0 на стадион Славия и се

...

Славия излъга Пирин и се класира на 1/4-финал за Купата

Славия победи Пирин с 1:0 на стадион " Славия " и се класира на 1/4-финал за Купата на България.

Единственото попадение в мача падна 5 минути след почивката, когато Тони Тасев се разписа против един от някогашните си тимове.
 Снимка 551558
Източник:

Двубоят стартира равностойно, като най-чистото състояние през първото полувреме бе за гостите. В 32-та минута центриране от фланга откри Преслав Йорданов, който изпревари Вуцов и с глава стреля към вратата, само че топката срещна десния непряк дирек.
 Славия - Пирин, 1:0 онлайн
Славия - Пирин, 1:0

Мачът в " Овча Купел " е от 16:00 часа.

Второто полувреме стартира чудесно за " белите " и в 50-та минута те откриха резултата. Радослав Кирилов центрира по прелестен метод и Тони Тасев засече за 1:0. Бившият състезател на " орлетата " сподели почитание и не се зарадва на гола си.
 Снимка 551583
Източник:

В 72-рата минута Пирин удари втора греда. Станислав Манолев комбинира с Красимир Станоев и капитанът на Пирин стреля към вратата, само че топката още веднъж не пожела да влезе и се отби от страничния дирек.

В последните минути Пирин опита безреден напън, само че домакините се оправиха и удържаха преимуществото си.