Славия и Поморие завършиха 1:1 в контролна среща в Банско

...

Славия направи хикс с Поморие

Славия и Поморие приключиха 1:1 в контролна среща в Банско през днешния ден.

"Белите " изпробваха младоци и играчи на проби, до момента в който тимът на Поморие още веднъж показва темперамент и качества и не се даде на втори първокласен отбор. Само преди няколко дни те изпуснаха да победят Арда, завършвайки 2:2.

Славчо Шоколаров откри резултата в 41-ата минута от дузпа, а Бекир Расим изравни в 74-ата минута с отдалечен удар. Следващата инспекция на белите, която е и последна в Банско, е в петък от 11.00 часа против Арда (Кърджали).

Състав на Славия: Георги Петков, Андреа Христов, Петър Патев, Дионисиос Болионис, Давид Уманес, Николай Дюлгеров, Христо Иванов, Славчо Шоколаров, Мартин Атанасов, Иван Тренчев, Росен Кръстев (Антонис Стергиакис, Христо Попадийн, Емил Виячки, Георги Йомов, Владислав Узунов). /БТА