Славия 12 април 19:00 ЦСКА Състав 21 Светослав Вуцов 25 Димитър Евтимов

Славия 12 април 19:00 ЦСКА Състав 21	Светослав Вуцов 25	Димитър Евтимов

Славия

12 април 19:00

ЦСКА
 Състав 21 Светослав Вуцов 25 Димитър Евтимов 3 Ертан Томбак 19 Иван Турицов 29 Гьоко Зайков 4 Мено КохC 23 Емил Виячки 18 Брадли Мазику 4 Людовик Соарес 3 Жеферсон Телес 17 Ерол Дост 21 Амос Юга 77 Георги Вълчев 24 Карло Мухар 20 Борислав Цонев 10 Георги Йомов 10 Радослав Кирилов 27 Маурисио Гарсес 88 Тони Тасев 9 Жорди Кайседо 9 Мартин Петков 5 Федерико Варела Треньор Златомир Загорчич Анатоли Нанков Резерви 1 Георги Петков 1 Густаво Бусато 37 Венцислав Керчев 15 Тибо Вион 73 Иван Минчев 8 Греъм Кери 7 Йон Бакеро 7 Йоан Кристофър Баи 16 Кемело Нгуена 30 Яник Вилдсхут 11 Кристиан Добрев 14 Калоян Кръстев 83 Христо Попадийн 26 Росен Божинов
Славия приема ЦСКА през днешния ден от 19:00 часа в първи полуфинален мач от шампионата за Купата на България. В другия полуфинал на следващия ден по същото време ще играят Лудогорец и Левски.

ЦСКА е настоящ притежател на трофея, само че се намира в игрова рецесия. Воденият от Стойчо Младенов отбор е отбелязал единствено един гол в последните си пет мача, а в последните си две гостувания от шампионата записа загуби с по 0:2 от пловдивските Ботев и Локомотив.
 Привържениците на ЦСКА към този момент се събират за шествието

Те ще тръгнат от Бояна

В лагера на ЦСКА има напрежение и от Славия ще се опитат да се възползват, като вземат преднина преди реванша на 21 април.

Двубоят съответствува с 65-ия рожден ден на треньора Стойчо Младенов, който за трети път в кариерата си ще посрещне празника край тъчлинията. Младенов беше весел с добра вест преди дуела. Централният бранител Томас Лам е възобновен и към този момент тренира, като се чака да стартира от първата минута. Той ще си партнира в центъра на защитата с Мено Кох.

В титулярния състав ще се завърнат също Мухар и Жеферсон. Очаква се в трети следващ мач от първата минута да стартира и Федерико Варела. Отдясно ще нападна Георги Йомов, а отляво се чака появяването на Греъм Кери. Атаката ще води Жорди Кайседо.