Симоне Дзадза донесе победата на Торино с 1:0 при гостуването

...

Късен гол на Дзадза донесе победата на Торино

Симоне Дзадза донесе успеха на Торино с 1:0 при гостуването на Киево. Нападателят се появи в игра през второто полувреме, а две минути преди края обезпечи трите точки на гостите.

Домакините започнаха мощно, Депаоли имаше рарен късмет, а удар на Джакерини бе блокиран. Торо не успяваше да провежда играта си и нулевото тъждество бе положително пристигнало на почивката. През втората част обаче гостите подвигнаха темпото. Белоти опитва два удара от сложни позиции, а по-късно пропусна отлична опция. Натискът на Торино даде резултат малко преди края, откакто Дзадза засече топката отблизо разстояние.

След този резултат Киево се закотви на дъното на класирането, а противникът им се изкачи на десето място.

КИЕВО - ТОРИНО 0:1
0:1 - Дзадза (88)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА СТАТИСТИКА КЛАСИРАНЕ
ПРОГРАМАТА НА КИЕВО ПРОГРАМАТА НА ТОРИНО Серия А 7 кръг, неделя 30 септември  Киево 0:1краен резулат  Торино