Симеон Славчев игра цял мач за Лехия (Гданск), но отборът

...

Голям провал за Лехия на Мони Славчев

Симеон Славчев игра цялостен мач за Лехия (Гданск), само че тимът му загуби с 0:2 от последния в класирането Пяст Гливице и не можа да се отдалечи от дъното на класирането. Домакините направиха извънредно слаб мач и бяха осъдени през второто полувреме с голове на Матеуш Шчепаняк и Михал Пападопулос.

Резултатът бе открит в 65-ата минута, когато след тъч трима бранители на Лехия не съумяха да избият топката. Тя стигна до Шчепаняк и той я насочи в мрежата. В добавеното време чехът Пападопулос реши всичко в интерес на Пяст Гливице.

Отборът на Славчев е на 12-о място в класирането с 25 точки, а Пяст Гливице се изкачи от 16-а на 13-а позиция.

Полша, Екстракласа - 23-и кръг:

ЛЕХИЯ (ГДАНСК) - ПЯСТ ГЛИВИЦЕ 0:2 (0:0)
0:1
M. Шчепаняк (65)
0:2 М. Пападопулос (90)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА! 23 кръг, неделя 18 февруари  Lechia Gdansk 16:30  Piast Gliwice