Сигнал за нередно паркиране и нарушаване на общинска собственост беше

Сигнал за нередно паркиране и нарушаване на общинска собственост беше ...

Паркинг колчета срещу наглото паркиране в "Люлин" 7... За месец!.


Сигнал за нередно паркиране и нарушаване на общинска собственост беше публикуван в HelpBook.info.

"Сигнализирам за грубо и безцеремонно унищожаване на общинска собственост, съчетано с масово погазване на закона за движение/паркиране", пише в сигнала, изпратен и до Столичната община.

Преди месец от Общината поставят колчета, които трябва да спрат масовото и незаконно паркиране на автомобили на тротоара в "Люлин" 7, на кръстовището на бул. "Джавахарлал Неру" и бул. "Индира Ганди".Паркинг колчета срещу наглото паркиране в "Люлин" 7... За месец!Снимка: Helpbook

Част от колчетата обаче бързо биват унищожени, за да могат шофьорите да паркират върху тротоара и така пречат на пешеходците да използват тротоара, както и пешеходната пътека.

Вижте още снимки от сигнала в Helpbook.info.
По публикацията работи: Боряна Павлова

Източник: dnes.bg