СИАТЪЛ (AP) — Райън Голд вкара гол от дузпа в

...

Оспорвана дузпа в последните минути дава на Уайткепс равенство 1-1 срещу Саундърс

СИАТЪЛ (AP) — Райън Голд вкара гол от дузпа в петата минута на добавеното време на второто полувреме, а Ванкувър Уайткапс избави 1 -1 тъждество със Сиатъл Саундърс в събота вечер.

Изравнителният гол на Голд пристигна след дълъг обзор на видео, при което реферът Виктор Ривас и служителят на видеото Пиер-Люк Лозиер откриха, че бранителят на Сиатъл Нуху е играл с ръка в наказателното поле в 90-та минута.

Gauld изпрати вратаря на Сиатъл Стефан Фрей в неверна посока с удара си с левия крайник за четвъртия му гол за сезона. Голд също означи гол против Саундърс при победа с 2-0 предишния месец.

Джордан Морис от Сиатъл вкара втория си гол за годината в началните минути на мача, само че Саундърс ще почувстват, че това е било сурова дузпа коства им шанса за три точки. Сиатъл се опитваше да приключи седмица с шест точки и да вземе победи над двата си противника Cascadia, откакто победи в Портланд предишния уикенд.

Вместо това Саундърс остават единствено с една победа вкъщи до момента този...