СИАТЪЛ (AP) — Кирил Капризов отбеляза два гола и асистенция,

...

Капризов има 2 гола и асистенция, Зукарело има 4 асистенции, докато Уайлд победи Кракен с 5-2

СИАТЪЛ (AP) — Кирил Капризов означи два гола и асистенция, Матс Зукарело добави четири асистенции в кариерата си и Минесота Уайлд победи Сиатъл Кракен с 5-2 в събота вечерта.

Маркъс Йохансон, Мат Болди и Дакота Мермис също вкараха за Уайлд, който поведе с 5-1 по-малко от седем минути след втората част. Марк-Андре Фльори направи 31 спасявания, до момента в който Минесота се усъвършенства до 7-1-1 след паузата на мача на звездите.

Дивите означиха 22 гола в последните си четири мача, започвайки с рекордните за франчайза 10 гола против Ванкувър в понеделник. Капризов има шест гола и шест асистенции през този интервал, като в същото време удължава точковата си серия до осем мача.

Винс Дън вкара 36 секунди в мача за Сиатъл, а Мати Бениерс добави гол в третия интервал. Джоуи Дакорд спря единствено девет от 13 удара, преди да бъде изтеглен при започване на втория. Филип Грубауер спря 17 от 18 удара, с които се сблъска през останалата част от пътя.

Кракен видя края на своята серия от четири точк...