Шведският нападател Златан Ибрахимович вкара своя гол №22 за Лос

...

Ибра доближи Галакси до плейофите

Шведският нападател Златан Ибрахимович вкара своя гол №22 за Лос Анджелис Галакси. Суперзвездата на отбора беше в основата на триумфа с 3:1 в гостуването на Минесота Юнайтед от предпоследния кръг на постоянния сезон. Деветката беше прецизен с глава в 30-ата минута, като даде задатък на Галакси, Камара удвои в 50-ата минута, а секунди по-късно след ужасно подаване на Ибра Алесандрини направи 3:0. Домакините върнаха едно попадение посредством Кинтеро в 53-ата минута.
" I'll make them enjoy. " — @Ibra_official pic.twitter.com/q2eyp0WElZ
— LA Galaxy (@LAGalaxy) October 21, 2018

Победата остави Лос Анжелис на седмо място в Западната конференция с 48 точки, като кръг преди края на сезона изостава на една точка от Реал Солт Лейк. Ибра и компания имат потребност от победа против Хюстън, с цел да се класират за плейофите, защото съперникът им към този момент няма мачове.