Щутгарт победи с 2:1 Айнтрахт Франкфурт като гост в мач

...

Щутгарт спечели гостуването си на Айнтрахт Франкфурт

Щутгарт победи с 2:1 Айнтрахт Франкфурт като посетител в мач от 12-ия кръг на Бундеслигата.

Още в първата минута гостите поведоха. Енцо Мийо откри Дениз Ундав, който от вътрешността на наказателното поле прати топката в мрежата.

Автогол възвърне равенството. В 26-ата минута Валдемар Антон опита да почисти центриране, само че вместо това прати топката под напречната греда и в личната си вратра.

В продълженията на първото полувреме Дениз Ундав за повторно се разписа. Първоначално голът му беше анулиран поради засада, само че след обзор с ВАР, той бе приет и по този начин Щутгарт още веднъж поведе.

В 54-ата минута Крис Фюрих имаше добра опция, само че стреля неопределено, откакто засече центриране.

Десет минути по-късно Фарес Шаиби стреля от границата на наказателното поле, само че ударът му мина настрана от левия непряк дирек.

В 83-ата минута Серу Гираси пропиля добра опция за Щутгарт. Той шутира от вътрешността на наказателното поле, само че на сантиметри от задачата.