Шкупи посреща Левски в първи мач от втория квалификационен кръг

...

НА ЖИВО: Шкупи - Левски, голяма изненада в състава на сините

Шкупи посреща Левски в първи мач от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Двубоят е с начален час 22:00 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT 2, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, като го наблюдава минута по минута.

Левски излиза против Шкупи след безапелационна победа против Ботев в последния кръг на efbet Лига с 3:1. " Сините " вършат лека изненада в стартовия си състав, като залагат на трима централни бранители. До момента Николай Костов залагаше на двама в сърцевината на защитата, само че против северномакедонския си конкурент прави смяна в тактиката.

Шкупи е в серия от шест следващи мача без загуба, въпреки и четири от тях да са от другарски срещи. Тимът от Северна Македония трябваше да играе и в първия прелиминарен кръг от европейския шампионат, като в профил литовския Хегелман с общ резултат 5:0

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ШКУПИ: 1. Илязи, 5. Тошевски, 96. Илиески, 42. Пинтер, 32. Тимовски, 88. Путита, 10. Дуду, 37. Алберт, 22. Ричков, 29. Сефас, 20. Хамиди

ЛЕВСКИ: 1. Пламен Андреев, 6. Цунами, 33. Хосе Кордоба, 50. Кристиян Димитров, 2. Жереми Петри, 8. Андриан Краев, 5. Келиан ван дер Каап, 17. Уелтън, 27. Асен Митков, 1. Ел Джемили, 9. Рикардиньо