Шесткраният носител на трофея Лига Европа - Севиля, надигра категорично

...

Севиля крачи към Седмата, ще играе с Юве на 1/2-финал

Шесткраният притежател на трофея Лига Европа - Севиля, надигра изрично с 3:0 Манчестър Юнайтед в реванша сред двата отбора от 1/4-финалните конфликти в Лига Европа и се класира за полуфиналите.

Първият дуел сред двата отбора бе приключил 2:2. Юсеф Ен-Несири (8’, 81’) се отличи с две попадения, а едно добави Лоик Баде.

Категоричният успех на андалусийския отбор пристигна и не без помощта на футболистите на Ерик загар Хаг, откакто Хари Магуайър позволи сериозна неточност при първия гол, а Давид Де Хеа направи сериозен подарък на испанците при третото им попадение.

Спортинг Лисабон и Ювентус приключиха 1:1 на " Жозе Алваладе " в реванш от 1/4-финалите на Лига Европа. Адриен Рабио откри резултата в деветата минута. Маркъс Едуардс изравни от дузпа в 20-ата минута.

" Бианконерите ", които по-рано довечера получиха изключителна положителната вест, че в техния актив в Серия " А " бяха възобновени 15-те отнети точки, завоюваха с 1:0 на " Алианц Арена " преди седмица.
Източник: lupa.bg