Шефилд Юнайтед продължава с доброто си представяне от началото на

...

Шефилд се доближи на четири точки от четвъртото място

Шефилд Юнайтед продължава с положителното си показване от началото на сезона. Днес " остриетата " победиха с 2:0 Астън Вила на " Брамал Лейн " и се приближиха на четири точки от четвъртото място, заемано сега от Челси. Джон Флек (50', 73') означи и двете попадения през днешния ден. Първо, в 50-ата минута, шотландецът засече от придвижване центриране на Лундстрам, който преди този момент получи доста остроумен пас с пета от Башам. В 73-тата Флек получи от Маколдрик, след което стреля в далечния ъгъл за 2:0.

В 78-ата минута Астън Вила пропусна да се върне в мача, откакто получи дузпа, само че Джак Грийлиш нацели гредата от бялата точка. След десетата си загуба от началото на сезона и трета поредна такава Астън Вила остава с 15 точки - тъкмо над зоната на изпадащите.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ТУК!
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК!

Премиър лийг 17 кръг, събота 14 декември  Шефилд Юнайтед 2:0краен резулат  Астън Вила