Шефилд Юнайтед постигна убедителна победа с 3:0 срещу Бърнли и

...

Впечатляващото представяне на Шефилд Юнайтед продължава

Шефилд Юнайтед реализира безапелационна победа с 3:0 против Бърнли и се изкачи на шесто място в класирането. Всички голове в мача паднаха през първото полувреме на " Брамъл Лейн ". Джон Лундстрам се разписа на два пъти, а Лис Мусе асистира и за трите попадения.

Лундстрам откри резултата в 17-ата минута и удвои малко преди почивката. 90 секунди след второто му попадение Джон Флек означи първия си гол за сезона. Бърнли имаше искания за дузпа при резултат 1:0, само че след разглеждане на обстановката с ВАР такава не бе отсъдена. Така Шефилд Юнайтед записа пета " суха " мрежа от началото на сезона.

Лундстрам имаше няколко благоприятни условия да стигне до хеттрик през втората част, като при най-хубавата Ник Поуп направи чудесно избавяне. Вратарят на гостите спря и влезлия като запаса Били Шарп. Бърнли приключи мача без прецизен удар в очертанията на вратата и се смъкна на 14-то място в класирането.

Sheffield United have conceded fewer goals than any other team in the Premier League this season (8), and no goalkeeper has more clean sheets than @deanhenderson (5).

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 11 кръг, събота 2 ноември  Шефилд Юнайтед 3:0краен резулат  Бърнли