Шарлът надигра Лос Анджелис Лейкърс със 134:130 и записа едва

...

ЛеБрон Джеймс заби 34 точки, но Шарлът надигра ЛА Лейкърс

Шарлът надигра Лос Анджелис Лейкърс със 134:130 и записа едвам втората си победа в последните 11 мача.

Тимът на Лейкърс изоставаше с 16 точки, само че опита поврат в последната част, воден от звездата ЛеБрон Джеймс, който вкара 18 от общо 34 точки в заключителната четвърт.

Джеймс изравни резултата 30 секунди преди края, само че Шарлът съумя да стигне до триумфа след два наказателни удара на Пи Джей Уошингтън, който бе най-резултатен за триумфа с 24 точки.

Поражение претърпя и другият тим от Лос Анджелис - Клипърс, който отстъпи на Филаделфия със 114:110. Джоел Ембийд наниза 44 точки, а Джеймс Хардън приключи с " трипъл-дабъл ", в това число рекордните в кариерата си 21 асистенции за триумфа на " севънтисиксърс ". Хардън осъществя 20  точки и 11 битки за триумфа.

Кауай Ленърд се отличи за Клипърс с 28 точки, а Пол Джордж добави 22.

Гледай баскетбол на MAX с най-вълнуващите дуели от Евролига, Еврокупа и Национална баскетболна лига на България, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.