Шампионите на България и Гърция - Лудогорец и Олимпиакос, завършиха

...

Българският и гръцкият шампион не се победиха

Шампионите на България и Гърция - " Лудогорец " и " Олимпиакос ", приключиха наедно 1:1 в контролна среща в Австрия.

И двете попадения в срещата паднаха до почивката, а равенството бе първо за " орлите " в контролите до този миг след четирите победи преди този момент.

Срещата стартира с напън на " Олимпиакос ", само че няколко извънредно неточни удара насочи някогашният немски национал Марко Марин.

В 34-тата минута " Олимпиакос " материализира по-активната си игра с попадение на Константинос Фортунис, който засече ниско центриране отдясно на Танасис Андруцос.

Въпреки позволеното попадение, " Лудогорец " не одобри играта в личната си половина, а в противен случай - съумя да натисне и минута преди почивката Марселиньо изравни.

Натурализираният български национал получи топката на границата на наказателното поле от Кафу и с отличен удар прати топката в горния десен ъгъл на вратата.

През втората част темпото на игра спадна и ситуациите за гол бяха много малко.

В 55-ата минута нападателят на " Олимпиакос " Себа пропусна очи в очи с вратаря на " Лудогорец " Ренан, до момента в който в 77-мата минута отборът на Георги Дерменджиев сътвори чудесна офанзива с доста бързи подавания, само че в нейния край Жуниор Кишада пропусна да я приключи резултатно.

До края на подготовката си първенците ще изиграят още три контроли.

Състав на " Лудогорец " (4-2-3-1): Ренан - Сисиньо, Пластун, Терзиев, Натанаел - Анисе, Кампаняро - Вандерсон, Марселиньо, Мисиджан - Кафу
Източник: btvnovinite.bg