Шампионът Реал (Мадрид) спечели с 3:1 едно от сочените за

...

"Реал" победи трудно в Сан Себастиан

Шампионът " Реал " (Мадрид) завоюва с 3:1 едно от посочените за най-трудни гостувания в Ла Лига, това на " Реал Сосиедад " на стадион " Аноета ". Тимът на Зинедин Зидан се поздрави с трите точки в страната на баските, макар че беше без Кристиано Роналдо, Марсело, Карим Бензема и Тони Кроос.

Притиснат от събитията Зидан заложи на Борха Майорал в нахлуване и не сгреши. Младокът откри резултата в 19-ата минута, само че насладата на първенците продължи по-малко от 10 минути, откакто Родригес изравни.

От воин, създателят на гола за домакините се трансформира в виновник, откакто осем минути по-късно се разписа и в личната си врата.

След почивката " Реал " беше по-активен и въпреки, че леко смъкна оборотите стигна и до трети гол. Той беше дело на Гарет Бейл, който отговори по най-хубавия метод на рецензиите към себе си.

С успеха " Реал " се изкачи на четвърто място с осем точки, единствено на една зад " Сосиедад ". Лидер е " Барселона " с 12 точки.
Източник: dnevnik.bg