Шампионът на България Лудогорец допусна поражение в първата си контрола

...

Черно море надви Лудогорец на Хювефарма Арена

Шампионът на България Лудогорец позволи проваляне в първата си контрола след подновяването на футболните мачове в България. В дебютната си другарска среща разградските „ орли” преклониха глава от Черно море с 0:1 след попадение на Исмаил Иса.

Нападателят на варненци се разписа в 22-ата минута, откакто засече центриране на Мартин Минчев. Тимът, воден от Павел Върба, сътвори много положения пред вратата на Миодраг Митрович, но сръбският вратар на „ моряците” на няколко пъти се намеси качествено.

Контролата се изигра в две полувремена по 40 минути.

ЛУДОГОРЕЦ - ЧЕРНО МОРЕ 0:1

0:1 Исмаил Иса (22)

ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК!

Първата опция, която бе по-сериозна, в мача бе дело на Исмаил Иса, откакто нападателят на варненци стреля тъкмо във вратата на Лудогорец, но Ренан дос Сантос се намеси добре. В рамките на няколко минути пък Лудогорец стигна до три следващи ъглови удара, само че не съумя да сътвори заплаха към вратата на Митрович.