Шампионът Монтана 2003 победи домакина Славия със 78:60 (23:13, 17:19,

...

Втора победа за Монтана 2003

Шампионът Монтана 2003 победи домакина Славия със 78:60 (23:13, 17:19, 21:14, 17:14) и записа втора победа от началото на женското баскетболно състезание. Възпитаничките на Стефан Михайлов стартираха мощно и поведоха с 23:10 в първата четвърт, след което направляваха резултата. Гостенките поддържаха двуцифрен задатък съвсем от самото начало до края, като столичанки съумяха да съкратят изоставането си най-вече при 36:42 малко след почивката, само че за повече нямаха сили. Монтана даже дръпна с 20 точки при 71:51 шест минути и половина преди сирената и умерено доигра срещата.

Силен мач за триумфа направи Христина Иванова с 23 точки, 5 битки и 6 асистенции.

За Славия с 21 точки се отличи Ивана Николова. Снимки: Владимир Иванов, Sportal.bg