Шампионът Лудогорец разгроми Локомотив Пловдив с 6:1 в първия си

...

Преди финала за купата: "Лудогорец" разгроми резервите на "Локо" Пловдив

Шампионът " Лудогорец " разгроми " Локомотив " Пловдив с 6:1 в първия си мач след спечелването на деветата си поредна купа. Така " орлите " продължиха серията си от без загуба през акцията.

С оглед на идния край за Купата на България против ЦСКА в сряда, треньорът на гостите от Пловдив - Бруно Акрапович, пусна в игра по-голямата част от запасите.

Резултатът бе открит от Козмин Моци единствено след 42 секунди игра. След това Вандерсон се разписа на два пъти в 13-ата и 22-ата минута. Каули означи четвъртото попадение преди " смърфовете " да върнат един гол посредством Кенан Муслимович.

" Лудогорец " обаче отговори с нови две попадения - в 74-ата минута се разписа Жоржиньо, а в 87-ата Мавис Чибота.

Съперникът на " Локо " на финала на 1 юли - ЦСКА, приключи 0:0 против " Славия " в различен мач от кръга през днешния ден.
Източник: btvnovinite.bg