Шампионът Лудогорец постигна успех като гост на Левски с 1:0

...

Лудогорец излъга Левски на Герена с брилянтен гол на Каули

Шампионът Лудогорец реализира триумф като посетител на Левски с 1:0 в огромното дерби при подновяването на футбола в България. Единственият гол на " Герена " вкара Каули в началните секунди на втората част. Миг магия от бразилеца матира вратаря на " сините' Милан Миятович.

Двата отбора изиграха добър дуел, поради огромното спиране поради пандемията от ковид. " Орлите " несъмнено бяха по-добрият тим през втората част и заслужиха триумфа си. Две дискусионни обстановки белязаха срещата. Първо гол на гостите бе анулиран поради противоречива засада. През втората част Левски изиска дузпа за игра с ръка на Георги Терзиев в наказателното поле. Такава по-скоро нямаше.

С триумфа разградчани събраха 58 точки и са едноличен водач. Имат и мач по-малко. Левски остава с 46 пункта, колкото има и третия ЦСКА.
Източник: fakti.bg