Шампионът Лудогорец постигна категорична победа с 4:1 при гостуването си

...

Лудогорец не допусна изненада срещу Септември

Шампионът Лудогорец реализира безапелационна победа с 4:1 при гостуването си на новака Септември в мач от 10-ия кръг в Първа лига, игран на Националния стадион „ Васил Левски “.

Въпреки че играчите на Николай Митов изненадващо откриха резултата в края на първото полувреме посредством Крис Гади, през втората част разградчани реализираха цялостен поврат.
Първо Натанаел възвърне равенството в 54-ата минута, а две по-късно Джоди Лукоки вкара за 2:1. В 85-ата минута Вандерсон подсигурява трите точки на “орлите ”, а минута преди края на постоянното време Лукоки оформи крайното 4:1 с втория си гол в мача.

Днешният триумф бе трети следващ за първенците в шампионата, като те не престават да заемат втората позиция в класирането с актив от 24 точки, с една по-малко от водача ЦСКА-София. Септември пък остава на 13-о място със 7 пункта. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg