Шампионът Локомотив Варна продължи успешната си серия в мъжкото хандбално

...

Хандбалният Локомотив с победа №77 - би с 30:28 в Добрич

Шампионът Локомотив Варна продължи сполучливата си серия в мъжкото хандбално състезание, откакто се наложи над домакина Добруджа с 30:28 (20:16) в среща от третия кръг.

В повтаряне на миналогодишния край за купата " железничарите " записаха 77-а поредна победа на национално равнище и за четвърти следващ сезон се обрисуват като голям любимец за златото.

Локомотив е водач в подреждането с цялостен актив от 6 точки. Добруджа, който изигра първо домакинство за сезона, позволи и първо проваляне в акцията и остава с 2 точки и мач по-малко.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!