Шампионът Челси започна предсезонната си подготовка с разгромна победа с

...

Челси разгроми Фулъм пред погледа на Бакайоко, Вилиан с хеттрик

Шампионът Челси стартира предсезонната си подготовка с разгромна победа с 8:2 над Фулъм. Проверката се изигра нощес на клубната база в Кобъм, при закрити врата. Вилиан (14', 17', 43') и Миши Батшуай (25', 34') бяха над всички в този дуел, откакто двамата означиха общо пет гола през първото полувреме. Бразилецът записа и първия си хеттрик за Челси.

На вратата на " сините " дебютира привлеченият със свободен трансфер от Манчестър Сити Вилфредо Кабайеро. Най-новото попълнение Тиемуе Бакайоко пък изгледа дуела онлайн.

На почивката Антонио Конте направи 9 промени. През второто полувреме Лоик Реми (57'-дузпа, 86') вкара два гола за първенците, а Сесар Аспиликуета (75'-дузпа) добави още едно попадение, откакто бе прецизен от дузпа. През първата част Аспиликуета (20') си означи и автогол. Другото попадение за " котиджърс " осъществя Стефан Йохансен (54'-дузпа).

Във вторник първенците отпътуват за Пекин, където ще протече идващият стадий от предсезонната им подготовка.

Челси (титуляри): Кабайеро, Кейхил, Луис, Аспиликуета, Моузес, Фабрегас, Канте, Алонсо, Педро, Батшуай, Вилиан
Източник: novini.bg