Севиля 3 : 1 Атлетико Мадрид 79′ ГОООООООЛЛЛЛЛ ЗА СЕВИЛЯ!

Севиля

3: 1

Атлетико Мадрид
 79′
ГОООООООЛЛЛЛЛ ЗА СЕВИЛЯ! Пабло Сарабия бележи с майсторски фалцов удар по земя от наказателното поле - 3:1!
73′
Бен Йедер заменя Муриел.
70′
Добра офанзива на Севиля приключи с остро центриране на Навас пред наказателното поле, само че топката беше изчистена в корнер.
65′
След гола от дузпа на Банега, играта се накъса в последните минути, поради многото прекъсвания и остри единоборства.
64′
Партей влиза на мястото на Хименес.
63′
Жълт картон за Хесус Навас.
60′
Караско заменя Кореа.
57′
Жълт картон за Анхел Кореа.
56′
Фернандо Торес заменя Габи.
55′
Жълт картон за Габи.
54′
Жълт картон за Васкес.
52′
Какъв пропуск на Атлетико! Анхел Кореа остана самичък фронтално против вратаря, само че ударът му бе избавен от Серхио Рико!
48′
ГОООЛЛЛЛЛЛ ЗА СЕВИЛЯ! Банега е прецизен от бялата точка - 2:1!

47′
Дузпа за Севиля за нарушаване против Кореа!
45′
Начало на второто полувреме.
45+1′
Край на първото полувреме!
37′
Пропуск за Севиля! Чудесно центриране на Навас откри Васкес фронтално против вратата, само че ударът с глава на последния мина на сантиметри от задачата!
31′
Анхел Кореа получи пас в наказателното поле, обезпечи си позиция за пукотевица, само че ударът му беше блокиран.
27′
Жълт картон за Банега.
24′
Вршалко откри Гризман на точката на дузпата, само че нападателят не съумя да я насочи тъкмо към вратата.
20′
Ролите се размениха и наподобява, че в този момент гостите са тимът, който господства повече на терена и играе с по-голяма убеденост.
18′
Жълт картон за Хименес.
13′
ГОООООЛЛЛЛ ЗА АТЛЕТИКО! Антоан Гризман бележи фамозно осъществяване от нищото, откакто с неочакван удар от към 25 метра трансферира Серхио Рико - 1:1!

7′
Уверено начало за домакините, които след гола играят с още по-голямо самочувствие и пресират противника в личната му половина в търсене на второ попадение.
2′
ГООЛЛЛЛЛ ЗА СЕВИЛЯ! Ескудеро открива резултата още в първата офанзива, засичайки съвършено центриране отдясно - 1:0!

1′
Начало на мача.
Състав 1. Рико 1. Моя 25. Меркадо 2. Годин 18. Ескудеро 16. Вршалко 5. Лангле 24. Хименес 16. Навас 19. Ернандес 10. Банега 14. Габи 15. Н'Зонзи 8. Саул 22. Васкес 6. Коке 17. Сарабия 21. Гамейро 11. Кореа 7. Гризман 20. Муриел 11. А. Кореа Треньор Винченцо Монтела Диего Симеоне Резерви 3. Карол 5. Партей 4. Каяер 9. Торес 9. Бен Йедер 10. Караско 12. Гайс 13. Облак 13. Сория 15. Савич 14. Писаро 20. Хуанфран 24. Нолито 23. Витоло
Севиля приема Атлетико (Мадрид) в една от най-интересните и завладяващи срещи от 1/4 финалите в шампионата за Купата на Краля. След първия дуел на " Уанда Метрополитано " изненадващо или не, само че Севиля е с преднина от един гол, с помощта на поврат 2:1, сбъднат в заключителните минути.

Резултатът основава причина за повече от любопитен реванш през днешния ден. Тимът на Винченцо Монтела влиза в срещата и с в допълнение самочувствие, защото през уикенда победи като посетител с 3:0 и в шампионата на Примера дивисион.

В същото време Атлетико е обезверен, а от това се възползваха новаците от Жирона, които преди дни си потеглиха с точка от Мадрид, стигайки до тъждество 1:1.

Какво ще се случи през днешния ден? Отговорът - след среднощ...

Севиля завоюва гостуването си на Атлетико (Мадрид) с 2:1
Кошмарни неточности провалиха Атлетико (Мадрид), Севиля с значима крачка към полуфиналите

Хората на Енцо Монтела със зрелищен поврат на " Уанда Метрополитано "