Северна Македония пропусна да спечели визитата си на Исландия (2:2)

...

Синът на Ейдур Гудьонсен лиши Северна Македония от престижен успех

Северна Македония пропусна да завоюва визитата си на Исландия (2:2) в международна подготовка от Група " J ", в която е Германия.

Участниците на Евро 2020 водеха с 2:0 до 78-ата минута, само че по-късно домакините съумяха да изравнят. Голът за 2:2 беше вкаран от 19-годишния нападател на Реал (Мадрид) - Андри Гудьонсен, който е наследник на локалната легенда Ейдур Гудьонсен. За него това е първо попадение с националната фланелка, като то падна едвам във второто му присъединяване. Талантът дебютира за държавния тим единствено преди три дни против Румъния.
 Резервите на Англия пожалиха футболното джудже Андора

Два гола на Джеси Лингард за успеха с 4:0

С този " хикс " северняците към този момент имат 4 точки, до момента в който северномакедонците са с два пъти повече.

Западните ни съседи изиграха доста мощно първо полувреме, в което насочиха 11 удара към вратата против единствено 1 на противника. Дарко Велковски даде задатък на гостите в 11-ата минута, а в 54-ата Езджан Алиоски удвои.
 Класата на Гарет Бейл оказа помощ на Уелс за трагичен триумф над Беларус

" Драконите " победиха с 3:2 в Казан

Домакините обаче не се бяха предали и в 78-ата понижиха посредством Бринар Бярнасон, а в 84-ата прецизен беше и Гудьонсен.