Сериозен скандал стана причина за прекъсването на ключов сблъсък от

...

Расистки скандирания прекъснаха мач на Партизан

Сериозен скандал стана причина за спирането на основен конфликт от сръбския хайлайф. Съдията Милош Джорджич взе решение да приключи срещата сред Войводина и Партизан на стадион „ Караджордже “ в Нови Сад, откакто в 60-ата минута почитатели на гостите от Белград запяха ария, с която наскърбиха домакините на расистка основа. Капитанът на „ гробарите “ Владимир Стойкович и Зоран Тошич отидоха пред бранша с почитателите на отбора и успокоиха навиячите.

След спиране от 12-13 минути мачът бе възобновен и извоюван от домакините с 3:2. Три от попаденията пък паднаха след постоянните 90 минути, като два от тях бяха за Войводина. С триумфа си отборът от Нови Сад си завоюва правото да взе участие в първата осмица на плейофите, завършвайки седми в постоянния сезон с 39 точки. Партизан остана трети с 54 точки.
Източник: fakti.bg