Септември (София) победи Спартак (Варна) с 4:2 в мач от

...

Септември с първа победа във Втора лига след голово шоу срещу Спартак

Септември (София) победи Спартак (Варна) с 4:2 в мач от третия кръг на Втора лига. Двубоят в Драгалевци бе доста динамичен и с красиви голове.

За столичани това бе първа победа, след която събраха 4 точки. " Соколите " записаха първо проваляне през сезона.
 Снимка 541818
Източник:

Резултатът откри Айкут Рамадан в 38-ата минута, откакто засече центриране на Кристиан Пешов. В 58-ата минута Пешов удвои с удар от към 17 метра. Само след 120 секунди Атанас Кабов направи 3:0 за домакините от София след превъзходен пробег през съвсем целия терен.

В 64-ата минута Марио Илиевски се възползва от неточност на вратаря на Спартак и вкара за 4:0.

В края на мача Спартак върна два гола посредством Владислав Мирчев от дузпа и Даниел Начев.