Септември София 1 : 1 Черно море 56′ Хасани спаси

Септември - Черно море, Георги Илиев връща равенството на Васил Левски

Черно море
 56′
Хасани избави на два пъти вратата на своя тим, откакто не позволи топката да влети в мрежата след удари на Мартин Тошев и Борис Галчев.
52′
ГООООЛ! Капитанът на Черно море връща равенството на " Васил Левски ", откакто се възползва от разбъкрването в наказателното поле на Септември.

48′
Чудесно взаимоотношение сред Тилев и Стоичков, след което последният стреля от дребен ъгъл, само че Михайлов мазета.
46′
На почивката Антон Огнянов е сменен от Атанас Зехиров
45′
Начало и на второто полувреме!

45+2′
Край на първата част! Септември се отдръпва на отмора с гол задатък.
45′
Мартин Тошев още веднъж опитва да покоси вратата на Черно море, само че ударът му от воле изпрати топката висока над напречната греда.
37′
Жълт картон за Хасани
35′
ГОООООЛ! Класно отиграване на Мартин Тошев извежда Септември напред в резултата!

28′
Първа голова опция за един от двата тима! Антон Огнянов пусна пас в кулоар към Старокин, който бе позициониран тъкмо пред Янко Георгиев и с пета опита да изненада стража, само че той почисти топката безусловно от голлинията.
21′
Александър Цветков центрира рисково в наказателното поле на Септември, само че топката бе избита от отбраната на домакините.
14′
Антон Огнянов опитва мощен удар от близко, само че Янко Георгиев бе добре пласиран и мазета.
7′
Хубава офанзива и на Септември. Крис Гади бе оставен непокрит директно пред вратарското поле, само че подаването му към Мартин Тошев не бе тъкмо.
6′
Марек Кузма се освободи от отбраната на Септември, само че нахлувайки към наказателното поле на домакините си оказа помощ с ръка и обещаващата офанзива на Черно море бе спряна от съдийски сигнал.
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 21 Янко Георгиев - ВРАТАР 33 Емил Михайлов - ВРАТАР 24 Богомил Дяков - КАПИТАН 5 Стефан Станчев 8 Борис Галчев 6 Александър Цветков 15 Васил Добрев 15 Александър Александров 22 Георги Стоичков 21 Георги Русев - КАПИТАН 7 Иван Тилев 22 Мариян Огнянов 19 Крис Гади 23 Илиас Хасани 9 Мартин Тошев 29 Марек Кузма 3 Патрик Весели 66 Орлин Старокин 5 Петър Генчев 73 Ондрей Сукуп 14 Янко Сандански 81 Антон Огнянов Треньор Николай Митов Емануел Луканов Резерви 1 Валентин Галев - ВРАТАР 25 Иван Дюлгеров - ВРАТАР 18 Антони Иванов 18 Атанас Зехиров 10 Асен Чандъров 3 Ертан Томбак 13 Васил Калоянов 8 Емил Янчев 17 Димитър Костадинов 11 Амаду Сукуна 25 Иван Стоянов 19 Илия Миланов 20 Ишмаел Байду 90 Мартин Минчев
Днес Септември приема Черно море на " Васил Левски " от 17:30 часа в мач от 20-ия кръг на Първа лига.

Първият мач сред двата тима приключи с ударна победа 4:1 за Септември посред Варна, при завръщането на Николай Митов отпред на столичани.

Митов: Допускаме хлапашки неточности
Ники Митов: Много обикновени неточности, след подготовката ще изглеждаме по различен метод

" Сами си вкарахме три от попаденията "

Ситуацията е деликатна и за двата тима, изключително за треньора на гостите Емануел Луканов. Помощникът на Гонзо изчерпа правото си на неточности в мачовете. При домакините не е по-различно, а тимът от Красна поляна записа 3 загуби и 1 тъждество в последните си 4 мача. Това се отрази на класирането на софиянци, които още веднъж се озоваха покрай рисковата зона.

Черно море пък е в серия от две загуби и едно тъждество.