Септември Симитли победи Ботев Ихтиман с 3:2 в контролна среща,

...

Септември Симитли и Ботев Ихтиман спретнаха голова контрола

Септември Симитли победи Ботев Ихтиман с 3:2 в контролна среща, която се игра на стадиона в Симитли.

Домакините откриха резултата първи, само че Ботев отвърна с гол от дузпа на Влади Бахъров. В края на първото полувреме домакините съумяха да осъществят бързи два гола след самостоятелни неточности в защитата на гостите от Ихтиман и резултатът набъбна до 3:1.

През втората част Ботев върна един гол, който беше осъществен от Кристиян Димитров в 83-ата минута на дуела.

Наставникът на Ботев Валери Свиленов остана удовлетворен от представянето на момчетата, след тежката подготвителна стратегия преди старта на пролетния дял на шампионата, като регистрира и положителното показване на младите момчета в отбора, които получиха опция да покажат опциите си.

Следващата инспекция на отбора от Ихтиман е на 29 януари (сряда) против различен участник в Югозападната Трета лига в лицето на Чавдар Етрополе.