Селекционерът на националния отбор по футбол на Косово - швейцарецът

...

Селекционерът на Косово беснее в тунела след 5 получени гола

Селекционерът на националния тим по футбол на Косово - швейцарецът Бернард Шаланд, последователно се трансформира в един от най-атрактивните експерти в Европа.

Той одобри извънредно прочувствено разгромния поврат, който Англия реализира още през първото полувреме в конфликта сред двата отбора. Косово поведе с гол единствено няколко секунди след началото, само че домакините се осъзнаха бързо, върнаха 4 гола, а Мергим Войвода си означи автогол.

Шаланд побесня при прибирането в съблекалнята на почивката. Камерата улови късия миг на гняв, който селекционерът бързо овладя. Той даже се усмихна на камерата по-късно.

В последна сметка футболистите на Косово вкараха още 2 гола след почивката, а срещата приключи с победа за домакините от Англия с 5:3.
Косово разяри " Трите лъва " и си изпати Англия прекъсна впечатляващата серия на косоварите
Източник: btvnovinite.bg