Селекционерът на националния ни волейболен отбор Пламен Константинов призна, че

...

Пламен Константинов: Много сме доволни от победата

Селекционерът на националния ни волейболен тим Пламен Константинов призна, че е доста удовлетворен от трагичната победа над домакина Китай с 3:2 на старта на новата Лига на нациите.

" Много сме удовлетворени от успеха, тъй като това е първия ни мач на шампионата. Знаехме, че първата среща в Китай ще бъде доста сложна. Китай играе доста добре у дома и не чакахме, че ще бъде елементарно. Както се вижда от резултата, те играха доста добре и в действителност бе равносилен мач. Започнаме добре в първия гейм, само че по-късно мисля, че загубихме преимуществото си. Добрите неща пристигнаха с някои смени в четвъртата част. Някои от момчетата ми влязоха от скамейката и трансформираха мача. Играха в действителност добре и ни помогнаха да спечелим този сложен мач. Като цяло главната разлика в мача беше в офанзива. Мисля, че това бе главната причина за успеха ни ", показа Константинов след мача.