се класира за четвъртия кръг на Купата на Англия, след

...

С петима юноши и Клоп на пейката Ливърпул преодоля третия кръг

се класира за четвъртия кръг на Купата на Англия, откакто победи третовидивизионния с 4:1 на " Анфийлд ". Гостите се показаха чудесно и даже съумяха да поведат с попадение на Даниел Удор в 27-ата минута. Мърсисайдци стигнаха до цялостен поврат още преди почивката с попадения на 17-годишният Кайди Гордън и на от дузпа., който влезе като запаса, се разписа в 78-ата минута, с цел да постави точка на разногласието. В добавеното време Фабиньо означи още едно попадение.

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп се завърна на аварийна пейка. Той пропусна дуела против (2:2) преди седмица след позитивен тест за ковид, само че карантината му изтече. Германецът пуска петима юноши в стартовия състав против. За първи път като титуляри излязоха Илайджа Диксън-Бонър и Макс Молтман, а в отбора още бяха, Кайде Гордън и.