Сборна формация на школата на Ботев (Пловдив) допусна минимална загуба

...

Гигант победи сборна формация от юноши на Ботев

Сборна групировка на школата на Ботев (Пловдив) позволи минимална загуба с 1:2 от представителния тим на Гигант (Съединение), състезаващ се в Югоизточната Трета лига. Спарингът се игра на стадиона на третодивизионния отбор, който е на 12-о място в дивизията си. Двубоят се състоя от три елементи по 30 минути. В първите две елементи съставът на " канарчетата " бе от футболисти от групировката до 17 години, а в третата част " жълто-черните " играха с U19.

В първата част попадение не падна, а във втората домакините осъществиха два гола. В последната третина пловдивчани понижиха резултата посредством Димитър Балинов, който през днешния ден чества 18-ия си рожден ден. На 26.01 ботевистите ще изиграят нова контролна среща със събирателен състав от U19 и U17. Съперник в нея ще бъде Борислав (Първомай), а мачът ще е от 14:00ч. на " Футболен комплекс Ботев 1912 ".

СНИМКА: Официален уебсайт на Ботев (Пд)