Саяна (Хасково) прекъсна негативната традиция да не печели в Куклен

...

Саяна счупи каръка в Куклен

Саяна (Хасково) прекъсна отрицателната традиция да не печели в Куклен с 1:0 над локалния Атлетик. Двубоят е от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Христо Димитров осъществя единственото попадение в 58-ата минута след центриране от корнер. Заслужен триумф за селекцията на Живко Желев.

Футболистите му пропуснаха да бият с повече. Само три шанса пропиля голмайстора Димитров. Павел Кочев излезе самичък против вратаря, само че не се получи. Спас Милушев пък тресна гредата в 70-ата минута. Той насочи и още един рисков удар, само че настрана от задачата. Домакините не сътвориха нищо.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.