Саутхемптън. Мениджърът на Тотнъм Антонио Конте изрази съжаление за равенството

...

Антонио Конте: Имахме възможност да спечелим, но я пропуснахме

Саутхемптън. Мениджърът на Тотнъм Антонио Конте изрази страдание за равенството 1:1 против Саутхамптън в дуела от 20-ия кръг на Премиър лийг. Според италианския експерт “шпорите ” са пропуснали да завоюват трите точки и по този начин останаха на шестата позиция във краткотрайното класиране.

“Имахме опция да спечелим, само че я пропуснахме. Трябва да можем да се възползваме от такава обстановка, когато сме с човек повече, с цел да спечелим три точки.

През първото полувреме мачът вървеше позитивно за нас, само че след почивката настъпи някаква отмалялост и концепциите ни не бяха задоволително ясни и не постоянно решенията ни бяха най-хубавите. Опитах се да трансформира нещо със промените, само че не взехме решение проблемите си. Отмениха ни и гол ”, разяснява Конте.
Източник: focus-news.net