Сасуоло измъчи максимално състава на Интер в среща от осмия

...

Интер едва не пропиля три гола аванс срещу Сасуоло, остава на второ място в Серия А

Сасуоло изтеза оптимално състава на Интер в среща от осмия кръг на Серия " А ".

Двубоят на стадион " Чита дел Триколоре " приключи при резултат 3:4.

Драмата беше цялостна и макар че гостите поведоха с 4:1, до последния сигнал не беше ясно дали ще съумеят да стигнат до успеха.
 Халф на Интер с нова контузия

Стефано Сенси пропуща мача със Сасуоло

Само в границите на първото полувреме бяха осъществени цели 4 попадения, като три от тях паднаха във вратата на домакините.

Брозович асистира на Лаутаро Мартинес, който откри резултата след едвам две минути игра.
 Снимка 448666
Източник:

Само 14 по-късно Доменико Берарди изравни, след прецизен пас на Траоре. Ромелу Лукаку възвърне преднината на гостуващия отбор 7 минути преди паузата, а още веднъж той повиши на 3:1 за Интер в края на първото полувреме, разписвайки се от бялата точка.

Джуричич върна очакванията на Сасуоло за точката 15 минути преди края, а малко по-късно влезлият като резрева Бога вкара за 3:4.
 Мауро Икарди отбрани Ромелу Лукаку

" Серия " А " е най-дефанзивното състезание в Европа "

Наложи се гостите да затегнат съществено отбраната си, с цел да не позволен нов изравнителен гол.

Това по този начин и не се случи и по този метод Интер остава на второто място във краткотрайното класиране на Серия " А ". Отборът има с точка по-малко от водача Ювентус. Сасуоло е под номер 15 в таблицата.