Сасуоло и Болоня не се победиха и врътнаха 1:1 в

...

Сасуоло и Бреша не излъчиха победител помежду си

Сасуоло и Болоня не се победиха и врътнаха 1:1 в мач от 10-ия кръг на Серия А. Срещата, приключила без победител, направи по този начин, че отборът от Емилия-Романя не съумя да влезе в Топ 6, оставайки 7-и с 15 точки на сметката си, до момента в който Сасуоло е 14-и с 11 точки на сметката си.

Мачът на „ Мапей “ стартира стремително за гостите, които поведоха в резултата още в 3-ата минута. Мишел Аебишер подаде към Йошуа Зиркзее, който мина около няколко бранители на домакините и се озова самичък против вратаря. Андреа Консили бе финтиран и някогашният нападател на Байерн прати топката в мрежата.

„ Неровердите “ се върнаха в мача в най-подходящото време – тъкмо преди края на първото полувреме. В 44-ата минута Даниел Бокола сподели добра техника, овладявайки подаване на Жереми Толян. Последва шут отдалеко, който приключи с топка в долния ляв ъгъл – 1:1.

Десет минути преди края на постоянното време Зиркзее още веднъж преодоля Консили, само че голът не бе зачетен от ВАР поради засада.
Източник: novsport.com